Виробництво ПК і серверів

виробництво пк

Корпоративним клієнтам
В успішному бізнесі поєднуються безліч чинників, і багато у чому він базується на правильно вибудованій ІТ-інфраструктурі.

Everest створює функціональні комп’ютерні системи будь-якого рівня складності: від робочого місця для офісного співробітника до обчислювальних центрів високої продуктивності. У нашій команді працюють досвідчені технічні консультанти та інженери, які підбирають і налаштовують обладнання, оптимізують ПК під завдання компанії – все це в рамках виділеного бюджету на ІТ-інфраструктуру.

У нас є рішення для будь-яких завдань
Ми розробляємо і виробляємо комп’ютери та сервери будь-якої складності для максимальних навантажень і роботи у режимі багатозадачності:

Високопродуктивні ПК:

● ігрові комп’ютери;

● комп’ютери для майнінгу;

Базові офісні робочі станції:

● тонкі клієнти;

● моноблоки;

● десктопи.

Високопродуктивні спеціалізовані робочі станції:

● для 3D моделювання;

● для рендерингу;

● системи автоматизованого проектування (computer aided design, CAD).

Індустріальні, захищені, комп’ютери, що вбудовуються.

Серверне обладнання – Rack, Blade, Tower.

Обчислювальні комплекси для систем емуляторів, тренажерів.

Чому Everest?

─ Ми є партнером провідних світових виробників (Intel, AMD, Nvidia, Microsoft, ASUS, MSI, Samsung, WD, Seagate, Kingston, Chieftec і т.д.).

─ Кваліфікована команда інженерів і технічних фахівців.

─ Забезпечуємо найкращі технологічні рішення: аудит існуючої технічної бази, підбір комп’ютерних систем виходячи із завдань і бюджету замовника, консультування та післяпродажне обслуговування.

─ Якість ПК гарантують сертифікати управління якості і системи екологічного менеджменту відповідно до стандартів ISO 9001: 2015 і ISO 14001 діє до: 2015.

─ Каталог готових комп’ютерів ви можете подивитися на сайті pc.everest.ua

Підбір рішення під ваші завдання
Ви завжди можете зателефонувати нам або скористатися формою зв’язку на нашому сайті, і задати ваші запитання. Наші фахівці допоможуть підібрати рішення за вашими вимогами.