Рішення для віддаленої роботи

Кількість компаній, що впроваджують дистанційну форму роботи, збільшується. Тільки за останній рік вона потроїлася, і у подальшому тенденція буде зберігатися. Пандемія стала відправною точкою у переході на віддалену роботу, але через деякий час стало ясно, що власники бізнесу зацікавлені у дистанційній роботі з об’єктивних причин, а саме:

● віддалена робота дозволяє ефективно і якісно виконувати робочі обов’язки (при правильному контролі процесу і необхідному технічному оснащенні);

● гнучкий графік позбавляє від необхідності приїжджати в офіс до суворо певного часу, відбувається економія коштів на проїзд в особистому або громадському транспорті;

● у власників бізнесу знижуються витрати на оренду і господарське забезпечення офісних приміщень;

● існує можливість організації гібридного формату роботи для досягнення оптимального life-work балансу (рівень вигорання співробітників знижується, а продуктивність зростає).

У Everest ми знаємо, що позитивний результат від впровадження віддаленої роботи для бізнесу можливий тільки при максимально комплексному підході до організації цього процесу. Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам такі рішення:

● Побудова віртуальних приватних мереж (VPN), впровадження систем управління ідентифікацією та доступом (IAM) і двофакторної аутентифікації (MFA).

● Впровадження технологій Remote Desktop Services (RDS) та Virtual Desktop Infrastructure (VDI) для створення інфраструктури віртуальних робочих місць.

● Платформи для організації спільної роботи (Teamwork and Collaboration).

● Рішення для уніфікованих комунікацій (UC).

● Програмні засоби для контролю та підвищення ефективності віддаленої роботи (Time Tracking).

● Системи проектного менеджменту (Project Management).