Хмарні сервіси

Хмарні сервіси – сучасна та затребувана бізнес-модель, застосування якої позитивно позначиться на вашому бізнесі. Переваги таких сервісів очевидні: тестування та запуск проектів, зберігання даних, готове середовище для роботи, безпека, гнучкість, масштабованість. Everest пропонує послугу підтримки і супроводу при міграції у хмару, допомогу у розгортанні та адмініструванні, а також консультування по продуктах, передплаті та ліцензіях у процесі використання сервісів.

Ми надаємо такі хмарні сервіси:

● Google Cloud Platform та Google Workspace

● Microsoft Azure, Teams і Office 365

● Amazon Web Services

Навіщо вам хмарний сервіс?

● Ви не залежите від апаратної платформи. Підключення доступне з будь-якого пристрою – робочий або особистий ПК, смартфон, “тонкий клієнт”, планшет.

● Необмежена мобільність. Користувач не повинен постійно перебувати у певному місці. Працюйте з будь-якої точки світу, де є підключення до Інтернет, проводьте наради і спілкуйтеся з колегами без прив’язки до локації офісу.

● Цілодобова доступність послуг та даних. Вся інформація, що зберігається у хмарі, доступна будь-якому корпоративному користувачеві 24/7.

● Скорочення витрат. Капітальні витрати переносяться на операційні – вам не потрібно оплачувати дорогу комп’ютерну техніку, утримувати штат інженерів для обслуговування обладнання, крім того, відбувається економія на оплаті комунальних платежів (витрата електроенергії на охолодження серверів, роботу техніки і т.д.).

● Оплата тільки за використаний ресурс. Це означає, що ви самі визначаєте потребу в ресурсах і не переплачуєте за потужності, які простоюють (якщо навантаження знижене).

● Обладнання класу Enterprise. У великих провайдерів воно саме таке – дороге і ефективне. Ви берете в оренду необхідний обсяг потужності у провайдера і не переплачуєте за промисловий сервер.

● Захист даних та надійність. Хмарні сервіси – це буквально банк даних, у якому вони захищені найкращим чином. Такий ступінь захисту досягається за допомогою сучасних рішень інформаційної безпеки. Фізичні носії даних, безумовно, програють хмарі за рівнем захисту.

Переваги для вашого бізнесу

Cloud-технології незамінні для таких корпоративних департаментів і напрямків:

● продажі та маркетинг (оптимізація, прогнозування, доступ до даних 24/7, розробка маркетингової стратегії – все це стає набагато простішим і легшим з хмарними сервісами);

● служба підтримки та сервіс (централізація БД, самообслуговування, зниження навантаження на колл-центр);

● управління персоналом (спрощення найму, оптимізація обігу документів, цифровізація, отже, мінімізація використання паперових документів);

● логістика та склад (постійний доступ до динамічних даних, стабільна робота геолокаційних та трекінговим додатків, відстеження змін, аналітика);

● ритейл та сфера послуг (планування витрат і поставок, облік, аналіз).

У Everest ми допомагаємо компаніям організувати правильне використання хмарних сервісів, орієнтуємо у виборі та підбираємо оптимальне рішення для клієнта, виходячи з його побажань і можливостей.