Розумне місто

Blaze Automation презентувала доступне рішення для створення розумного будинку – B.One Eazy

Система «розумного» будинку B.One Eazy була створена компанією Blaze Automation, яка спеціалізується на випуску технічних рішень Smart Home Automation і Security, а також IoT (Internet of Things). Вона реалізується в Австралії, Японії, США, на Далекому Сході та в Індії, де розташований центр розробки та управління рішенням – Hitec City. Виробництво продукта відбувається на заводах у Китаї.

B.One Eazy дозволяє повністю контролювати інфраструктурні пристрої та інші системи смарт-дому за допомогою Wi-Fi через простий мобільний додаток; виконує відсилку повідомлень через мессенджери Amazon Alexa, Google Home, Facebook і Line. Генеральний директор Blaze Automation Шрідхар Понугупаті (Sridhar Ponugupati) заявляє, що на додачу до більш потужного, створеного раніше продукту – B.One Hub – нова розробка дозволить людям з будь-яким рівнем достатку зробити свій будинок якомога більш комфортним і перетворить звичайне житло на смарт-простір.

Основна мета запуску B.One Eazy – зробити «розумні» будинки такими ж доступними, як смартфони. Це пов’язано з ідеєю про те, що smart-house формують середовище «розумного» міста. Крім того, Blaze Automation намір стати лідером державного проекту India’s Smart Cities initiative.

Для демонстрації роботи системи вже створена виставкова зона. Демо-простір сконструйовано спеціально для тих, хто хоче більш детально вивчити роботу B.One Eazy і раніше запущеної платформи One Hub. Імпровізований «будинок» повністю функціональний. Потрапляючи всередину, відвідувач може покроково ознайомитися з усіма можливостями смарт-системи, увімкнути і вимкнути техніку, віддати будь-яку голосову команду пристроям за допомогою Amazon Alexa або Google Home і т.д. Передача команд можлива завдяки додатку B.One – VoiceAct Smart Home. Управляти смарт-системою дуже просто: вона розуміє найпростіші голосові команди, а платформа VoiceAct забезпечує повний контроль над будь-якими застарілими або сучасними пристроями з інфрачервоним управлінням, такими як телевізори, програвачі компакт-дисків, системи кондиціонування, лампи Philips Hue і деякі пристрої на базі Wi-Fi.

До B.One Eazy можна підключити відразу 200 тисяч пристроїв. Однією командою виконується кілька дій: наприклад, якщо попросити Alexa включити улюблений музичний канал, вона не тільки виконає прохання, а й відразу встановить обраний раніше рівень гучності.

Система керує давачами температури і регулювання освітлення, вміє аналізувати загальний клімат квартири або будинку і, відповідно, вибирати дію – вмикати кондиціонер на режим обігріву або охолодження, вимикати побутові прилади, коли власник йде з дому, піднімати або опускати жалюзі і багато іншого. Команди системі можна віддавати і віддалено, наприклад, у текстовому режимі, через популярні месенджери.

Blaze Automation вже отримали замовлення загальною вартістю понад 2 млн.дол. на випуск партії B.One Eazy, яке буде виконуватися протягом року. Зараз вартість одного примірника становить 88 у.о. Поступово виробник планує зробити більш доступними і інші свої програмні продукти.