Освіта

Безкоштовні ресурси для домашнього навчання на час карантину

Readworks.org
Навчальні матеріали для дітей молодшого віку і школярів (аж до старшої школи).

123 Homeschool4me
Ресурс з поділом контенту за предметами і класами. На ньому є матеріали для роздруківки, які можна дати дитині, щоб він виконував завдання не на планшеті або комп’ютері, а на папері.

2Simple
Ресурс, який містить матеріали з таких класичних предметів, як образотворче мистецтво, математика, орфографія і граматика, а також з кодування, анімації. На сайті є величезна бібліотека електронних книг.

3P Learning
Пакет онлайнових навчальних ресурсів з математики, граматики, природознавства. Ресурс призначений для дітей від 5 до 14 років. Кожна онлайн-програма на сайті доступна безкоштовно протягом 4 тижнів.

Accessibyte
Сайт дистанційного навчання за допомогою репетиторів, ігр та тестів. На період карантину доступний 45-денний пробний період користування контентом сайту.

All Kids Network
Платформа надає контент на тему поробок, розмальовок, друкованих лабіринтів, точкових малюнків і безлічі інших навчальних і розважальних матеріалів.

Arcademics
Аркадні ігри для учнів молодшого віку до восьмого класу, безкоштовні математичні і мовні ігри. Висока швидкість навчання можлива за рахунок сфокусованого повторення, яке забезпечує автоматизм і швидке виконання завдань.

Ascend Math
Інструкції з вивчення математики, адаптовані до всіх навчальних планів учнів початкової, середньої і старшої школи. Батьки і вчителі можуть видавати дітям різні математичні вправи, а платформа адаптується до їхніх потреб, збираючи дані про навички і швидкість навчання дитини.

Big History Project
Безкоштовний онлайн-курс з суспільних наук, в якому особлива увага приділяється розвитку встановлення зв’язків між минулим, сьогоденням і майбутнім. Такий підхід у навчанні орієнтований, в основному, на учнів старших класів, проте підійде і дітям молодшого віку, які шукають відповіді на питання про історію розвитку Всесвіту.

BlocksCAD
Розвиває навички математики та інформатики за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення для тривимірної САПР (системи автоматизованого проектування). Платформа блочного кодування дозволяє учням створювати тривимірні об’єкти і маніпулювати ними, використовуючи навички геометрії і обчислювального мислення.

Desmos
Навчальне співтовариство, яке надає студентам неймовірні онлайн-інструменти, які допомагають їм візуалізувати математичні задачі і створювати інтерактивні навчальні посібники.

Khan Academy
Безкоштовний ресурс для дітей, батьків і вчителів. За допомогою вправ, вікторин, тестів і навчальних відеороликів учні можуть практикуватися і освоювати освітні навички. Ресурс доступний на 40 мовах і пропонує навчання від дитячого садка до старшої школи з математики, граматики, природознавства, історії, підготовці до SAT (стандартизований тест для прийому до вищих навчальних закладів у США) і багато чому іншому. Академія щодня проводить прямі трансляції о 9:00 за стандартним тихоокеанським часом і опівдні за східним часом в Facebook, Youtube та Twitter.

ProjectGutenberg
Безкоштовна бібліотека, яка містить понад 60 тисяч безкоштовних електронних книг, у тому числі класичну дитячу англійську й американську літературу, наприклад, «Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт або «Пітер Пен» Джеймса Баррі.