Розумне місто

Автомобільні та виробничі компанії Німеччини масово впроваджують IoT

Автомобильные и производственные компании Германии массово внедряют IoT

Згідно зі звітом, опублікованим Information Services Group (ISG), провідною науково-дослідною і консалтинговою німецькою компанією, вітчизняні фірми масово впроваджують технологію Інтернету речей (IoT) в таких галузях, як обробна промисловість, будівництво і автомобілебудування.

У звіті ISG «Provider Lens ™ – IoT» за 2019 рік про трансформаційні послуги, технології, рішення, платформи і галузі промисловості Німеччини повідомляється, що німецькі компанії звертаються до постачальників послуг IoT, щоб допомогти їм розгорнути аналітику на основі Інтернету речей та інших інструментів промислових інновацій.

Андреа Шпігельхофф (Andrea Spiegelhoff), керуючий партнер ISG DACH заявив, що німецький ринок впроваджує технології в найрізніших галузях, проте провідними залишаються автомобілебудування і обробна промисловість. Зараз компанії показують зростаючу активність у сфері роздрібної торгівлі та автоматизації будівель, підкреслив експерт.

У звіті ISG «Provider Lens ™ – IoT» представлений огляд німецького ринку IoT-рішень, керований представниками середнього бізнесу, які просувають власні рішення для розвитку галузей. Німецький автомобільний сектор використовує IoT для створення і вдосконалення рішень, пов’язаних з технічним обслуговуванням транспортних засобів, наданням інформації про пасажирів, автоматизованою системою допомоги при водінні і комунікаціями між транспортними засобами.

Автомобільні системи IoT в майбутньому стануть більше взаємодіяти між собою, а виробники автомобілів будуть робити упор на навігацію та автоматичне планування поїздок, грунтуючись на перевагах водіїв і пасажирів, щоб створити додаткову цінність послуг для клієнтів.

Ще одна сторона використання IoT – проекти для «розумного» міста. Незважаючи на гадану доступність інновацій, більшості міст не вистачає ресурсів для подальшої діяльності. Німецький державний сектор страждає від нестачі персоналу і дефіциту бюджету, при тому, що йому також не вистачає розвиненої інфраструктури для повноцінного впровадження рішень «розумне місто». Гальмують розгортання мережі Інтернету речей і проблеми з безпекою. Забезпечення безпечної передачі даних і проведення платіжних транзакцій залишається серйозною проблемою для IoT, і хоча технологія блокчейна в змозі підвищити безпеку, зусилля в області кібербезпеки вимагають специфічних знань в розробці і технічній підтримці.