Здоров'я

АНГЛІЙЦІ ІНВЕСТУЮТЬ В AI ДЛЯ БОРОТЬБИ З РАКОМ

Balderton Capital вважає розробку компанії SOPHiA GENETICS дуже перспективною, тому керівництво фонду інвестувало в проект 30 млн. доларів на подальшу розробку та удосконалення медичного AI.

Компанія SOPHiA GENETICS вже відома у багатьох країнах світу завдяки своєму сервісу аналізу і обміну медичними даними пацієнтів. Наприклад, опис методології лікування пацієнта з Франції буде корисним при лікуванні аналогічного захворювання у пацієнта з Китаю. Зараз компанія працює над розширенням можливостей SOPHiA AI. Зокрема, розробники вчать AI діагностувати ракові пухлини у пацієнтів.

SOPHiA AI аналізує органічні матеріали, отримані за допомогою біопсії (кров, спинномозкова рідина, тканини внутрішніх органів). Аналіз дозволить виявляти не тільки ракові пухлини, але і діагностувати різні важкі і небезпечні захворювання.

Також, SOPHiA AI аналізує і збирає інформацію про пацієнта, його хворобах і ефективності лікування. Такий комплексний підхід і аналіз даних тисяч пацієнтів дозволяє AI регулярно покращувати свою базу знань з лікування та діагностики різноманітних захворювань.