Здоров'я

AI-стартап YourDoctors.Online запускає безкоштовні онлайн-консультації для жінок в ОАЕ

Сектор охорони здоров’я ОАЕ переживає період активного розвитку. Постачальники медичних послуг орієнтуються на потреби громадян, пропонуючи їм найбільш затребувані послуги, безкоштовні і доступні в режимі «одного кліка». В країні процвітає індустрія стартапів, і одним з них є канадська платформа телемедицини YourDoctors.Online (YDO). Мета проекту – здоров’я і благополуччя жінок, а також надання жіночій аудиторії цілодобової безкоштовної і анонімної підтримки.

Стартап YDO веде активну діяльність в США, Великобританії та Канаді, а на ринок послуг ОАЕ вийшов порівняно недавно. Представники компанії заявили, що мають намір залучати клієнтську аудиторію з Близького Сходу. В даний час представники YDO ведуть переговори з різними державними органами, щоб з’ясувати, в якому форматі вести свою діяльність в ОАЕ. Засновник YourDoctors.Online Науман Джаффар (Nauman Jaffar) повідомив, що компанія закрила перший раунд фінансування і веде переговори про залучення додаткових коштів в розмірі 1 млн.доларів від Арабських Еміратів на поточний рік. Платформа запустила нову версію програми з безкоштовним чатом і можливістю підписки, яка дає доступ до додаткових послуг.

За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), у США 13,4% жінок старше 18 років мають поганий або задовільний стан здоров’я. В інших країнах відсоток жінок, здоров’я яких не відповідає нормі, ще вищий. Щоб задовольнити потреби жінок в медичному обслуговуванні YDO запустила безпечний, безкоштовний і конфіденційний сервіс, в якому можна отримати консультацію лікаря з питань вагітності та планування сім’ї, а також рекомендації з лікування дітей. За даними Міністерства праці США, 80% жінок самостійно шукають способи лікування дітей, і в цьому випадку важливо забезпечити їм доступ до перевіреної лікарської інформації, адже лікування неправильними препаратами або їх призначення без показань негативно позначається на стані дитини.

За 18 місяців існування стартапу в ОАЕ фахівці провели понад 200 тисяч безкоштовних медичних консультацій через додаток. В Google у компанії на початок червня було залишено 1200 позитивних відгуків і це число зростає з кожним днем.

У більшості країн медичні послуги в містах набагато доступніші, ніж у сільських районах. Жителям селищ важко отримати доступ до кваліфікованої медичної допомоги офлайн, але онлайн-доступ вирішує безліч проблем, впевнені розробники. Перш за все, він обходиться пацієнту набагато дешевше, ніж очний прийом в приватній клініці.

З початку 2018 року кількість користувачів YDO дійшла до 65 тисяч, за прогнозами фахівців вона зростає на 20% в місяць. 60% користувачів сервісу проживають в США, Великобританії та Канаді, решта – в країнах Близького Сходу. Нещодавно був зафіксований сплеск популярності YDO в країнах з економікою, що розвивається. Всі дані сервісу конфіденційні, а чати між лікарями, медперсоналом та користувачами зашифровані. Додаток доступний на Android або iOS.