Про платформу

Штучний інтелект – не розкіш і не далекоглядна перспектива.

Штучний інтелект – це технології сучасності, які вже давно стали для нас звичними, і ми самі не усвідомлюємо, наскільки вимогливо почали ставитися до можливостей розумних систем.

Ми прагнемо бачити їх у всіх сферах життєдіяльності суспільства і звикли користуватися опціями, які забезпечують йому стабільність.

Ці устремління – результат надшвидкого технічного прогресу і розвитку культури взаємодії людини та розумної машини. Ми інтуїтивно прагнемо йти в ногу з часом, завищуючи стандарти буття відповідно до своїх потреб і вимог.

Розумні машини стали нашим постійним оточенням. Системою обміну інформацією та шляхом до спрощення десятків і сотень звичних процесів, на які ми більше не бажаємо витрачати час і гроші. Ми вкладаємо їх у майбутнє.

Тепер наш капітал – технології та їх парадоксальні властивості, які трансформують зусилля в інтелектуальні здібності, організовують і забезпечують зону комфорту.

Наскільки важливі ці технології для всіх нас?

Чи дійсно ми знаємо про штучний інтелект все, щоб твердо оцінювати його переваги та недоліки?

Як адаптувати розумні системи до реальних потреб – особистих і спільних, не завдавши шкоди собі або оточуючим?

Розвиток технологій штучного інтелекту сьогодні не лише формує чіткі перспективи щодо їх впровадження у найближчому майбутньому, а й викликає ряд питань щодо безпеки та доцільності їх використання.

Вважати сумнівним не пізнане – нормальна природна реакція будь-якої людини незалежно від того, ким вона є: звичайним користувачем, який прагне автоматизувати свій житловий простір, або бізнесменом, який прагне автоматизувати свій бізнес.

Ми створили цю Інформаційну платформу з метою пролити світло на ключові аспекти роботи технологій на базі AI та основи їх застосування у сучасному світі.

Розуміння базових принципів користування системами штучного інтелекту на практиці та аналіз їх сучасних умінь і здібностей – єдиний вірний шлях до успішної трансформації життя кожного з нас і будь-якої країни в цілому.