Думка автора
Обов’язкове вивчення програмування та ІКТ в школах повинно стати пріоритетним стратегічним напрямком в рамках удосконалення системи освіти для України, незалежно від наявних технічних можливостей та інфраструктури навчальних закладів.

Президент групи компаній Everest Юрій Чубатюк розповів про доступні сьогодні можливості вивчення програмування в рамках шкільної програми, переваги та специфіку сучасного онлайн-контенту для посилення якості навчання дітей.

Штучний інтелект і пов'язані з ним технології кардинально змінюють бізнес-ландшафт і стратегії розвитку підприємств

Згідно з прогнозами Gartner, світові витрати на ІТ до кінця 2019 року становитимуть 3,7 трильйони доларів, що на 0,4% більше у порівнянні з 2018 роком, і виростуть на 3,7% до кінця 2020 року – в основному за рахунок витрат на програмне забезпечення на базі штучного інтелекту для підприємств різної сфери діяльності.

Gartner також прогнозує, що організації з високим відсотком витрат на ІТ, націлені на роботу з хмарними обчисленнями, стануть визнаними цифровими лідерами в майбутньому. Сьогодні більшість компаній намагаються скоротити витрати або інвестувати саме у зростання, але найбільш ефективні підприємства роблять і те, і інше.

10 ТЕНДЕНЦІЙ ЦЬОГО РОКУ В ОБЛАСТІ AI ТА ML, НА ЯКІ СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ КЕРІВНИКАМ БІЗНЕСУ

На думку експертів Gartner, лідери розробки в області даних і аналітики повинні приділяти більше уваги впливу штучного інтелекту на трансформації в бізнесі і працювати над тим, щоб технології ставали більш гнучкими, а програмне забезпечення більш універсальним. Нові підходи та рішення мають коригуватися залежно від того, як удосконалюються й змінюються сучасні бізнес-моделі та операції, щоб зберегти конкурентоспроможність у всіх областях.

Справа в тому, що історія даних і аналітики постійно розвивається, починаючи від підтримки прийняття внутрішніх рішень і закінчуючи вже готовими інформаційними та програмними продуктами.

Стартап Akili Labs – польова медична лабораторія для будь-яких умов

Африканський біотехнологічний стартап Akili Labs пропонує медикам і вченим унікальний спосіб діагностики захворюваньь

Field Lab є інтегрованою інтелектуальною польовою діагностичною системою, яку можна використовувати не тільки як об’єкт для досліджень крові, але і для контролю якості води, аналізу проб навколишнього середовища, а також в якості лабораторної навчальної апаратури для школярів і студентів.

Розумне місто

Проект Haus.me: «розумний» мобільний дім

Кожен будинок проекту Haus.me повністю оснащений меблями і предметами інтер’єру, в тому числі кухонним приладдям. У будинках встановлена ​​система розширеного контролю якості повітря HEPA, а також 99,9% антибактеріальний і антивірусний захист. Для монтажу такої конструкції не потрібна закладка фундаменту і інші «класичні» будівельні роботи, не потрібно дозволу на будівництво. Потрібно лише підключити будинок до автономної системи каналізації.

AI in art Фокус: Вплив штучного інтелекту на мистецтво
Ефективність компаній – показник якості роботи ШІ-технологій

Зростаюче число проектів на базі AI/ML означає, що організації вчаться успішно долати етап своєї реорганізації та трансформації, так як залучення інновацій вимагає не лише фінансових вливань, але й створення необхідної внутрішньої інфраструктури та можливостей

З ростом можливостей ШІ в області управління бізнес-проектами формуються нові тренди забезпечення безпеки даних

За даними Gartner, AI цілком здатний докорінно змінити підходи до реалізації ключових управлінських опцій і бізнес-процесів, але потрібні навички та розуміння сучасних методів захисту даних від потенційних загроз

Світовий бізнес стрімко переходить на програмне забезпечення для роботизованих процесів (RPA)

Тенденція зумовлена зростаючими потребами у цифровізації ключових бізнес-процесів, розширенням баз даних, використовуваних для інтелектуальної аналітики, а також безпосередньо ефективністю систем на базі AI і ML

Алгоритми найму в HR: ефективність і вигода для компаній

Інструменти рекрутингу з підтримкою штучного інтелекту давно використовуються великими учасниками бізнес-ринку, наприклад, компанією Hilton. Вони скорочують час і витрати на підбір персоналу, дають оцінку ефективності співробітників і діям персоналу, а платформи HR стають схожими на прості додатки

Vibes для ресторанів: пошук клієнтів за допомогою Mobile-First Marketing Solution

Це комплексне рішення включає в себе всі етапи здійснення замовлення: від перегляду клієнтом меню до кінцевого оформлення. Додаток створює прямий діалог між покупцем і рестораном, підвищуючи обсяг продажів і збільшуючи прибуток, а також залучає нових клієнтів

+