Новини

AI Conference Kyiv 2018 – галузева конференція для власників бізнесу та топ-менеджерів компаній

Фото: aiconference.com.ua

Голова департаменту інноваційних технологій групи компаній Everest Віктор Долгоп’ятов стане модератором і спікером AI Conference Kyiv, яка відбудеться в Києві 14 листопада 2018 року.

Сфери професійної діяльності Віктора:

  • розробка сучасних технологічних проектів в сфері медицини, аграрного сектора, освіти;
  • інтеграція і адаптація технологій в концепцію Smart City;
  • розвиток проектів в області IoT;
  • робота над проектами R & D-напрямку.

AI Conference Kyiv присвячена основним технологічним питанням сучасного бізнес-середовища і розділена на три блоки:

  • “Штучний інтелект”;
  • “Інтернет речей” або “IoT”;
  • “Чат-боти”.

Перший блок конференції буде присвячений актуальним проблемам AI-індустрії і ролі держави у розвитку штучного інтелекту. Слухачі дізнаються, як машинне навчання підвищує продажі, яким чином ШІ змінить рітейл-індустрію і як маркетплейс використовує великі обсяги даних. Також в блоці піде мова про застосування штучного інтелекту у візуальному контенті для оптимізації лендінгів; аудиторію ознайомлять з кейсами в сфері охорони здоров’я і фінансів.

У другому блоці спікери розкажуть, як сформувати “цифрове ядро” компанії, як розвивається ринок IoT-стартапів в Україні, яка роль мобільного оператора в розвитку мережі інтернет-речей та як працює мережа IoT LoraWAN в Україні.

Останній блок буде присвячено питанням застосування чат-ботів: як працює бот “Укрпошти”, яким чином голосовий бот може зняти частину навантаження з колл-центру, як функціонують чат-боти без тексту при замовленні товарів в інтернеті.

Завершить конференцію телеміст “Торонто-Київ”. Трансляція присвячена питанням штучного інтелекту для освіти в корпоративному секторі.

Організатор заходу: Smile Expo