Новини

26 травня компанія Everest взяла участь у спортивно-благодійному заході «Пробіг під каштанами»

Пробіг проводиться щорічно з 1993 року в останню неділю травня і приурочений до Дня Києва. Кошти, зібрані під час 27-го пробігу, будуть спрямовані на придбання обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Сума, зібрана у 25-му і 26-му «Пробігу під каштанами», склала 6,5 млн.грн і частково покрила витрати на придбання електрофізіологічної кардіонавігаціонной системи EnSiteTM для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Організатори сподіваються, що коштів, зібраних на 27-му пробігу, вистачить для того, щоб оплатити повну вартість системи.

Завдяки участі небайдужих приватних і державних організацій в Києві проводиться одна з наймасштабніших благодійних акцій в країні. Для компаній-учасників участь в пробігу – це можливість проявити соціальну відповідальність, а для людей – інструмент усвідомлення важливості здорового способу життя, розвитку емпатії і навичок роботи в команді.

Компанія Everest вперше брала участь у спортивно-благодійному заході «Пробіг під каштанами». Учасники бігли заради дітей з вадами серця і на особистому прикладі показали, наскільки важливо не відвертатися від актуальних проблем, а працювати в команді для досягнення поставлених цілей.