Розумне місто

120WaterAudit отримав 7 мільйонів доларів на розвиток програм водопостачання

120WaterAudit получил 7 миллионов ​​долларов на развитие программ водоснабжения

Розробник ПЗ з управління водними ресурсами 120WaterAudit запустив цикл фінансування серії А і успішно завершив його, отримавши від інвесторів 7 мільйонів доларів. Програмне забезпечення від компанії 120WaterAudit використовують державні організації, громадські системи водопостачання та об’єкти, що здійснюють регулювання роботи програм з водопостачання.

Отримані від спонсорів кошти будуть використані для удосконалення програмної платформи управління програмами водопостачання 120WaterAudit, збільшення кількості маркетингових операцій і охоплення продажів.

Згідно з дослідженням, проведеним у 2018 році, майже половина всіх учнів США відвідують школи, в яких немає спеціальних програм для тестування питної води, і більше 40% шкіл отримали тестові зразки води з вмістом свинцю, що перевищує рекомендований рівень. Місія 120WaterAudit полягає в тому, щоб допомогти захистити здоров’я населення шляхом використання корпоративного програмного забезпечення, яке перетворює існуючі умови управління програмами подачі води, повідомила генеральний директор компанії Меган Гловер (Megan Glover).

У список послуг компанії входить: визначення рівня свинцю і міді у воді, програма розвитку і зміцнення інфраструктури подачі води (на рівні міста, району або штату), інвентаризація система водоподачі або заміна ключових вузлів водопостачання, робота зі споживачами, наприклад, аналіз води на вміст важких металів і взяття проб свинцю в системі.

Фінансування дасть постачальнику інтелектуальних систем можливість впровадити своє ПЗ і в інші галузі, суміжні з водними ресурсами, причому, в національному масштабі. Нещодавно розробники впровадили модуль прогнозної аналітики Lead Service Line в існуючу систему штучного інтелекту. Це функціональне доповнення оптимізує процес функціонування лінії подачі води з урахуванням географічних і демографічних абонентських даних. Фінансування проекту було проведено HG Ventures, корпоративним підрозділом Heritage Group, за участю Allos Ventures і Greenhouse Capital.

Останні кілька років інвестори відстежували діяльність компанії 120WaterAudit, і відзначили сучасне бачення екології та турботу про безпеку, а також про якість води, яка надходить в міські квартири, підкреслюють партнери HG Ventures. Зараз в числі клієнтів фірми присутні: Управління фінансів штату Індіана, Департамент навколишнього середовища штату Меріленд, чиказькі державні школи та Піттсбурзьке управління водопостачання і каналізації.