Освіта

10 європейських EdTech-стартапів, які змінять освіту в 2020 році

У найближчі кілька років, за прогнозами фахівців, освіта буде прагнути до максимального впровадження технологій, і 10 європейських багатообіцяючих стартапів в сфері EdTech є яскравим прикладом цього.

CoachHub. Цифрова платформа, служба корпоративного коучингу. Навчання відбувається через додаток, в якому пропонуються сеанси відео-коучингу, навчальні матеріали, а також особиста підтримка бізнес-тренера (рекомендації з планування, управління стресом та розвитку лідерських навичок). У штаті CoachHub працює 300 бізнес-тренерів, прибуток стартапу в 2019 році склав 18,9 млн. доларів.

Drops. Таллінський стартап, що пропонує новий спосіб вивчення мов. Додаток пропонує естетично привабливі піктографічні ігри в слова для повного занурення в нову мову. Користувачам доступно 36 мов. У 2018 році стартап отримав звання «Кращого додатку» від Google, а в 2020 році була випущена версія для дітей від 8 до 17 років.

Elias Robot. Флагманський продукт фінського стартапу Utelias Technologies. Ідея: допомога дітям у вивченні іноземної мови із застосуванням соціальних роботів. Розумні машини співають і танцюють, грають у словникові гри, спілкуються з учнями на 23 мовах і можуть коригувати свої питання відповідно до рівня знань співрозмовника. У 2018 році стартап отримав стартове фінансування в розмірі 81 тис. євро, а сьогодні Elias Robot широко використовується в фінських початкових школах.

InSimu. Угорський стартап, який розробив інтерактивний додаток-симулятор пацієнта, який дозволяє лікарям і студентам-медикам практикуватися і ставити діагноз віртуальним пацієнтам. Крім того, існує версія програми для медичних шкіл.

MEL Science. Освітній стартап, який реалізує лабораторні набори з хімії та програми віртуальної реальності. Постачає матеріали для проведення хімічних експериментів, а також ПЗ для створення віртуальної реальності для розширення теоретичного розуміння процесу експерименту. Сума фінансування проекту становить 9,7 млн. євро.

Qoorio. Литовський стартап, який надає посередницькі послуги. Він пов’язує тих, кому потрібні знання, з фахівцями в сфері юриспруденції, економіки, політики, інженерії.

Skriware. Польський стартап, що дає можливість дітям навчатися проектуванню, створювати і програмувати роботів, використовувати 3D-друк. Skriware з скромного проекту на Kickstarter перетворився на «інтегровану освітню екосистему», яка складається з 3D-принтера, освітньої платформи, модульної системи побудови роботів і набору онлайн-інструментів для 3D-друку.

Stemi. Креативне рішення для навчання із застосуванням роботів. Основна «фішка» стартапу – шестиногий робот-павук, який є інструментом навчання робототехніці, електротехніці і програмуванню.

Tutorful. Британський стартап, торговий майданчик для пошуку і замовлення послуг репетиторів. У його базі понад 10 тисяч викладачів по 300 предметам.

World Mastery. Іспанський стартап, що пропонує користувачам курси для фахівців, які є відомими експертами в категоріях: спорт, танці, йога, фітнес, кулінарія, моделювання. World Mastery функціонує як платформа «контент як послуга». Її послугами користуються понад 10 тисяч людей з різних країн світу.