Розумне місто

10 пристроїв Google Home для «розумного» будинку

Google Home – розробка, яка змінила сучасний будинок і дала можливість безперешкодно взаємодіяти з безліччю гаджетів. У добірці 10 кращих аксесуарів для Google Home представлені пристрої, що дозволяють максимально ефективно використовувати всі опції «розумного» будинку.

1.Робот-пилосос Neato Botvac D7
Неймовірно популярний пристрій, який значно полегшує життя власників, дозволяє відпочивати, приходячи з роботи, а не займатися прибиранням. Botvac D7 використовує технологію відображення і навігації LaserSmart, щоб ретельно очистити поверхню від сміття. Поєднується з Google Assistant, отже, є голосове управління. Також гаджет використовує Wi-Fi для запам’ятовування точного планування будинку та ефективного прибирання.

2. Контролер для кондиціонера: Sensibo Sky Smart

Sensibo Sky зручний тим, що економить енергію, яка витрачається на роботу кондиціонера, а також синхронізується з кількома блоками змінного струму. Керувати ними можна одним дотиком, крім того, є голосове управління.

3. Перемикач Smart Wi-Fi Dimmer Switch
Smart Wi-Fi Dimmer Switch дає можливість управляти всім освітленням в будинку, буквально не встаючи з дивана. Підсвічування активується за допомогою голосової команди, завдяки інтеграції з Google Home. Використання «розумних» вимикачів економить витрату електрики.

4. Philips Hue Wellner
Настільна світлодіодна лампа з регульованою яскравістю світла Hue Wellner займає перше місце серед всіх освітлювальних приладів Philips. Вони дають гарне і м’яке світіння, а куляста форма забезпечує поширення світла в усі сторони, до того ж пристрої повністю затемняются при необхідності. Використовуючи голосові команди, користувач може досягти потрібної яскравості освітлення. Доступна опція включення і виключення за вимогою.

5. Розумні жалюзі від Ikea
Крім красивого дизайну «розумні» жалюзі Ikea мають ще одну перевагу – реагують на голос. Їх достатньо попросити поміняти положення, і вони виконують команду. Одна частина пропускає світло, а інша – затемнює приміщення. Оснащені вбудованим акумулятором.

6. Смарт-змішувач Kohler Konnect Sensate
Кількість води регулюється за допомогою голосових команд. Ідеально підходить для приготування страв за рецептом: наприклад, якщо сказати крану, що «потрібно 200 мл води» він відміряє саме цю кількість.

7. Принтер HP Tango
Працює через додаток, отже, друк задається з будь-якого приміщення в будинку. За рахунок інтеграції з Google Home пристрій реагує на голосові команди, не займає багато місця.

8. Wi-Fi камера D-Link Full HD
Оснащена нічними баченням, надає записи високої якості. У темний час доби видимість до 16 футів (4,8 м). Записує потокове відео.

9. JBL Link Bar Android-Powered Soundbar
Звукова панель на платформі Android поєднує в собі прекрасну якість звуку і телевізійну приставку. JBL Link Bar поставляється з Android TV та пов’язана з Google Assistant. За чистотою і якістю звуку цілком може конкурувати з домашнім кінотеатром.

10. August Smart Lock Pro + Connect
Розумний замок, який перетворює звичайний смартфон на ключ до вхідних дверей. Замок повідомить, якщо двері були залишені відкритими після виходу господарів з дому. Через Google Assistant системі подається команда «відкрити двері».