АІ в бізнесі

10 кращих інноваційних HR-рішень 2019 року

HR, Оптимизация процессов, Решения для HR, Управление персоналом

Журнал Analytics Insight Magazine, що належить компанії Stravium Intelligence, опублікував в жовтневому випуску звіт про десятьох найбільш інноваційних постачальників рішень для HR у 2019 році («The 10 Most Innovative HR Analytics Solutions Providers in 2019»).

Інформація була отримана в ході галузевих досліджень і опитування провідних організацій і керівників відділу персоналу. В результаті був складений список кращих аналітичних додатків для HR.

TrustSphere. Компанія розробляє рішення для аналітики за трьома напрямками: персонал, продажі та ризики. Для цього клієнтам пропонується кілька додатків. TrustView, LinksWithin і TrustSphere Mobile.

TrustView – це додаток для візуалізації та складання звітів, яке використовує аналітику з TrustVault, власної аналітичної платформи Relationships. Вона аналізує взаємини між співробітниками. LinksWithin використовує внутрішню мережу для знаходження зв’язку співробітників компанії з корпоративними клієнтами або приватною особою. Таким чином, формується соціальна мережа організації. TrustSphere Mobile – мобільний додаток.

Azilen Technologies. Пропонує інноваційну HR-технологію, засновану на роботі нейромережі і гарантує підтримку в реальному часі і допомогу в прийнятті рішень.

Bravo Tech Services. Консалтингова і кадрова компанія, що спеціалізується на інформаційних технологіях і телекомунікаціях. Спеціалізується на збереженні технічно кваліфікованих та сертифікованих кадрів, підбирає персонал.

CakeHR. Хмарне рішення для управління персоналом, яке об’єднує оцінку продуктивності і відстеження відвідуваності співробітників з розкладом, який передбачає паузи і короткі відпустки, коли це необхідно.

The Change Shop. Платформа, яка дозволяє компаніям збирати відгуки про зміни кадрового складу, аналізувати роботу організації і порівнювати її з іншими компаніями, а також управляти процесами і завданнями протягом всього життєвого циклу проекту.

Claro. Компанія використовує машинне навчання, пропонуючи унікальну платформу для аналізу ринку талантів. Вона допомагає компаніям шукати кваліфікованих фахівців, аналізувати ефективність персоналу.

Happy Hired. Інтелектуальна система підбору персоналу для постачальників медичних послуг, пошуку та найму кращих співробітників на основі навичок і особистісних якостей. Проста, ефективна і рентабельна.

JPayroll. Інтегроване рішення для управління даними персоналу, аналізу відвідуваності, понаднормового робочого часу, продуктивності та рівня заробітної плати.

Pegasus Knowledge Solutions. Комплексне аналітичне рішення на основі AI з можливістю введення необроблених даних з розрізнених джерел.

Tomorrow. Розробник платформи KPISoft нового покоління для оптимізації бізнес-процесів і прийняття рішень. Сфера застосування: страхування, банківська справа, телекомунікації, кадрові агентства.