Рішення у сфері національної безпеки і оборони

РІШЕННЯ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

КІБЕРНЕТИЧНА БЕЗПЕКА

Інформаційно-телекомунікаційні технології – ключова сфера захисту кібернетичного простору держави.
Для забезпечення кібернетичної безпеки у виробах, створених ТОВ «Еверест Лімітед», ми активно використовуємо можливості обладнання постачальників та засоби криптографічного захисту інформації, створюємо сертифіковані телекомунікаційні засоби та системи з підвищеним рівнем кібернетичної безпеки.

Детальніше

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Проектуємо та виготовляємо телекомунікаційне обладнання для сектору безпеки та оборони, що призначене для побудови новітньої цифрової інформаційно-телекомунікаційної системи Збройних Сил України та інших силових структур, яке забезпечує доступ до телекомунікаційних послуг у стаціонарних та польових умовах.

Детальніше

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Програмний комплекс «Enigma» для управління телекомунікаційним обладнанням виробництва ТОВ «Еверест Лімітед». Призначений для автоматизації процесів налаштування і управління телекомунікаційною мережею, безпосереднього налаштування телекомунікаційних комплектів і управління ними в процесі функціонування.

Детальніше

C4ISR СИСТЕМИ

В інтересах Міністерствах оборони України, ТОВ «Еверест Лімітед» створює Автоматизовану систему оперативного (бойового) управління, яка дозволить автоматизувати процеси прийняття рішень, моделювати бойові дії та здійснювати управління Сухопутними військами Збройних Сил України.

Детальніше

Будьмо на зв'язку