Лист Президента

Компанія Everest рухається вперед.

Наші інноваційні продукти та сервіси посилюють конкурентоспроможність українського бізнес-середовища та обороноздатність нашої держави.
Нові вершини інформаційних технологій компанія Everest буде долати, спираючись на три ключові преференції.

Перше. Це компетенції професійної команди: двадцять п’ять років досвіту у галузі цифрових технологій, створення нових продуктів та послуг як для українських, так і закордонних замовників. Понад 500 реалізованих проектів – підтвердження потенціалу компанії Everest.

Друге. Налаштованість на системне партнерство. Everest тісно співпрацює з потужними закордонними компаніями, що володіють сучасними технологіями. Поєднання досвіду та експертизи дозволяє створювати нові продукти та сервіси, які враховують особливості нашого ринку та потреби замовника. Зв’язок та системи управління, автоматизація, роботизація, цифровий солдат майбутнього – це лише деякі проекти та напрямки, де вже сьогодні напрацювання команди Everest поєднуються з потенціалом наших партнерів.

Третє. Компанія Everest є інтегратором інновацій як у комерційному секторі, так і в сфері національної оборони та безпеки. Бути інтегратором – це не лише розробити та запропонувати хай-тек рішення. На шляху наших силових структур, з минулого у майбутнє, ми забезпечуємо спадкоємність у технічному та програмному оновленні. З урахуванням усіх організаційних, фінансових, кадрових та доктринальних українських реалій.

Світовий досвід, компетенції команди, ефективна та оптимальна інтеграція є і будуть надійними точками опори стратегії компанії Everest.

 

Президент компанії Everest

Yuriy Chubatyuk

Будьмо на зв'язку