Хто ми

ХТО МИ

Компанія Everest займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України. За двадцять п’ять років діяльності компанії, успішно впроваджено понад 500 проектів як у комерційному секторі, так і у сфері національної безпеки і оборони.

Технічні рішення, програмне забезпечення та обладнання компанії Everest використовують підприємства промисловості, фінансові, медичні установи, комунікаційні структури, Збройні сили України, Національна гвардія, Міністерство внутрішніх справ.

Розробка та реалізація інноваційних проектів Everest базується на компетенції професійної команди та найкращих світових досягненнях лідерів у цивільній та військових галузях, що дозволяє створювати оптимальні рішення з урахуванням специфіки українського ринку. Серед міжнародних партнерів компанії Everest – Intel, Cisco, Microsoft, Harris, Aselsan, HPE, Asus, Apple, APC, Eaton, Dell.

Для комерційного сектору фахівцями компанії розроблені рішення, що підвищують рівень ефективності бізнесу наших замовників – дають конкурентну перевагу при реалізації бізнес-процесів за рахунок безперервної та безвідмовної роботи ІТ-інфраструктури, а також розумного бюджету на її утримання і обслуговування.

Для потреб силових структур України, компанія Everest розробляє та супроводжує «цифрові» проекти, що є безальтернативною основою для переходу керівних структур та підрозділів на якісно новий рівень ефективності. Це автоматизація процесів бойового управління та забезпечення, цифровий військовий зв’язок, адаптація під українські потреби та реалії технічних рішень, створених провідними виробниками.

У грудні 2016 р. компанією Everest був реалізований проект у сфері внутрішньої безпеки України: введена в експлуатацію Система аналітики медіа контенту (UASC) для Управління національної поліції у Донецькій області. У 2017 р. компанія Everest стала офіційним представником в Україні турецької компанії Aselsan і виступає у якості інтегратора обладнання Aselsan в інтересах Збройних сил та Національної гвардії України.

 

 

Компанія Everest має дозвіл на проведення робіт, що пов’язані з державною таємницею. Для цього створено режимно-секретний відділ та відділ спеціального зв’язку і захисту інформації.

Everest проектує та виготовляє техніку для сектору безпеки та оборони, використовуючи потенціал власного проектного конструкторсько-технологічного бюро та збиральну лінію, оснащену високотехнологічним обладнанням. Проектування та створення нових зразків техніки зв’язку та автоматизації проходить під контролем Департаменту зв’язку та інформаційних систем військового призначення.

Виробничо-логістичний комплекс компанії Everest, площею понад 10 тис. м², включає автоматизовані складські приміщення висотного зберігання і виробничу базу з дворівневим конвеєрним виробництвом. Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти широкий спектр продукції. Кожен виготовлений зразок техніки проходить ретельну перевірку спеціалістами технічного контролю. Якість продукції підтверджується міжнародними і державними сертифікатами якості УкрСЕПРО та ДСТУ ISO 9001-2000.

Забезпечення конкурентних переваг за рахунок застосування інноваційних продуктів та сервісів – ключова риса діяльності компанії. Саме для цього Everest здобуває нові компетенції, створює нові можливості, використовує найкращі рішення і технології, забезпечує оптимальну і ефективну інтеграцію.

 

Будьмо на зв'язку