Новини

НОВИНИ

Серпень 10, 2017

“Нові технології від Aselsan та Everest значно посилять потенціал української бронетехніки ”  

“Переваги на полі бою українські танки отримають завдяки турецьким системам, які будуть встановлюватися на модернізовану важку бронетехніку.”- президент компанії Everest Юрій Чубатюк  

 

 

Червень 22, 2017

ASELSAN: Ми пропонуємо Україні свої кращі рішення у галузі військового звязку

«Ми готові передати для української армії найсучасніші зразки радіостанцій і технології для їх виробництва. При цьому наші системи зв’язку різного рівня випробувані в реальних бойових діях та довели свою стійкість і надійність навіть в умовах протидії найсучасніших засобів радіоелектронної боротьби з боку противника». 

 

Травень 17, 2016

Рішення компанії Everest представлені Президенту України

Президент високо оцінив досягнення компанії Everest, яка представляла Телекомунікаційні Комплекти, розроблені спільно з Головним управлінням зв’язку Генерального штабу ЗСУ. 


Грудень 27, 2016

В Маріуполі запустили Єдиний аналітичний сервісний центр UASC

З початком подій на сході України в Донецькій області гостро  постало питання безпеки мешканців міста і області. У регіоні, де ведуться бойові дії, потрібна була система, що дозволяє оперативно реагувати і контролювати стан області. 


Жовтень 17, 2016

Компанія Everest успішно впровадила оновлення ІТ-інфраструктури мережі клінік «Добробут»

В результаті впровадження замовник отримав високо-технологічне рішення, що забезпечує збереження і доступність даних навіть у разі виходу з ладу одного з центрів обробки даних. 


Будьмо на зв'язку